סדנאות (או: איך חופשה בצפון יכולה להמשיך איתכם הביתה)

והנה עוד דרך להתחבר לעצמכם וזה לזה: סדנאות ושיעורים לזוגות, שמוצעים במיוחד לאורחי מרקיזה. לא משהו שתמצאו בכל צימר בגליל המערבי, ודרך ייחודית להפוך סתם חופשה בצפון לחוויה בלתי נשכחת.
 
 • אבחון נומרולוגי אישי וזוגי:
  אבחון נומרולוגי אישי וזוגי מה אומרים עליכם תאריך הלידה והשם שלכם? התדרים של המספרים הייחודיים לכם מלווים אתכם כל חייכם. האבחון הנומרולוגי חושף יכולות, חוזקות וקשיים, מסייע לראות התאמה זוגית או קשיים בקשר, ומגלה איך לחזק את ההרמוניה והאהבה. את האבחון עורכת מור אסאל, נומרולוגית מוסמכת.
 • סדנה חווייתית באמנות:
  סדנה זוגית מיוחדת, בת שעה וחצי, שמיועדת להידוק הקשר, ההיכרות והאינטימיות בין בני זוג, ולהתנסות ביצירה כמו שלא חוויתם אותה מאז הילדות. את הסדנה מעבירה טלי זורע, אמנית ותרפיסטית באומנות.
 • תחושה, הרגשה, חומר:
  שיעור לזוגות או לקבוצה עד שישה אנשים, שמעבירה אמנית הקרמיקה מיכל קרן-גלמן. בשיעור: התנסות בעבודה בחימר ובאובניים. מתאים גם לכאלה שמעולם לא התנסו בעבודה כזו בעבר. 
 • שיעור יוגה זוגי / קבוצתי:
  שיעור בן שעה וחצי לתרגול יוגה, עם עידית שלו, מורה מוסמכת ליוגה. השיעור מרגיע וממריץ בו זמנית. מתאים גם למי שטרם התנסה ביוגה.
 • סדנת עונג המגע:
  סדנה בת שעתיים ל-2-6 משתתפים, שבה נחווה ונרכוש כלים חדשים לתקשורת באמצעות המגע, כמו קשב, טכניקות עיסוי וניעה. הסדנה מלמדת לחוות אינטימיות וקשר דרך מגע מסוג אחר, לא מוכר. מעבירה את הסדנה יאהלי יקותיאלי, מטפלת במגע, רייקי וזן שיאצו.
 • סדנת הרפתקת חושים:
  סדנה חווייתית ומיוחדת, שבה באמצעות משחק של גילוי החושים מתגלה הקשר בין חושים לרגשות, למילים ולתפיסת העצמי. מתאים ל-2-6 משתתפים. מעבירה את הסדנה יאהלי יקותיאלי, מטפלת במגע, רייקי וזן שיאצו.
 • סדנת אימון אישי:
  אימון אישי ממוקד בן שעתיים, ליחידים, זוגות וקבוצות עד שישה אנשים, שמעבירה שולי ברקו-מיכלין, מאמנת אישית ועסקית ומטפלת ברפואה משלימה. האימון משלב התבוננות על נקודת הזמן הנוכחית, ובדיקת מטרות, צרכים וערכים.