קטגוריה:   חיפוש:


 

רפי תפתיע אותי - על רומנטיקה, צימרים וגורם ההפתעה

כביסות, ילדים, 'אבא, איפה אמא?', 'אמא, איפה אוכל?', תשלומים, קנסות, סידורים, הטרסות...

כיצד נוכל להניח לכל אלה אך ליום יומיים ולדעת בוודאות שלאחר מכן נחזור אחרים, שלווים יותר, טרודים פחות ופנויים שוב לרומנטיקה שהשארנו בלי לשים לב בתוך סל הכביסה, בין קיפול להשריה?

 
צימרים בשירות הזוגיות.

הרבה פעמים אנחנו שואלים את עצמנו 'איפה שכחנו את הרומנטיקה?' בזמן שהשאלה האמיתית היא 'איפה שכחנו את עצמנו?'. לפעמים אפילו אבא לא זוכר שהוא קצת יותר מהורה ולפעמים גם אם את אשת קריירה מסופקת בעבודתך, אינך זוכרת היכן נמצאת אותה אחת שפעם היתה הרבה יותר מעוד פגישה עסקית והצלחה.

כל תפקידי החיים אותם אנו נושאים על עצמנו, הופכים בשוגג להיות אנחנו.

צימרים רומנטיים בהם כל פינה, כל מילימטר רבוע עוצב באופן שיעורר חושים וירדים אחרים, פועל כקסם, מרוקן אזורים עמוסי טרדה וממלא את התודעה שלנו  באותם הדברים שלא הרשינו לעצמנו להרגיש בסביבת חיינו מוצפת המטלות.

 
מגיעים ל'ניקוי ראש' וחוזרים ב'ראש אחד'.

על הצימרים של מרקיזה שלנו הנמצאים ביישוב הפסטורלי מצפה הילה, חקוק משפט אחד קצר: 'מרקיזה – בואו לנוח', הוא נכתב מאותו מקום שאנו כל כך משוועים לו: הרצון להשקיט קולות שונים בראש ולהגביר את הווליום של אזורים אחרים בראשינו.

כמה מאיתנו באמת מצליחים לעשות זאת?

מקום יפה לבדו, יתקשה להביא אותנו לחוויה הזו בה אנחנו סוף כל סוף מתפנים לעצמנו ומשם שואבים רצון להעניק זה לזה את מה שקצת שכחנו במרוץ החיים.

מה עוד צריך? יד מכוונת, סוג של אירוח בו המארח מדויק כרדאר, מרגיש מתי הזוג זקוק למרחב נשימה, יודע להשאיר טביעת אצבע אישית, כזו שתתאים בדיוק לצורך שימלא את הלב, חשוב שיהיה זה מארח החש מה הוא הרדיוס הנכון ממנו יעשה זאת, ידע לתת touch קולינרי עדין ורגיש שיעזור לזוג להיכנס ל'מוד' רומנטי ולמצות את הקשר כמה שיותר ועוד לא מעט שיטות הקשורות לאינטואיציות ופחות ללמידה קונקרטית.

 
מה בין זוגיות וגורם ההפתעה?

הגליל המערבי והיישוב מצפה הילה בתוכו, מהווים איזור רומנטי במיוחד: נופי בראשית המתחילים ממי ים תיכון תכולים וממשיכים לירוק עד הררי מהווים את התפאורה המושלמת ובתוך כל אלו, עומדים אנחנו – גיא וסיגל ואיתנו 'מרקיזה' צימרים בגליל המערבי המאגדים בתוכם את כל מה שהנפש מבקשת: מקום שמעלה על נס את השלווה והזוגיות ומספק לה את כל התנאים האופטימאליים שיאפשרו לכם למצות את עצמכם באופן מזוקק ונטול טרדות.

דבר אחד בטוח, בכל זוג מסתתרת התשוקה להפתעה וכמו בפרסומת ההיא לקפה, גם אתם כמו רפי יכולים להפתיע את בן/בת הזוג בנופש רומנטי, אבל דבר אחד אנחנו מבטיחים לכם, הקפה המשובח 'עלינו', זו כבר הפתעה שתחכה לכם בחדר ואתם רק מיזגו לכם והתענגו לכם ביחד.